Únor 2011

Obsidian

28. února 2011 v 20:04 Materiál
Obsidian lze nalézt na vzácných příležitostech, kde je proudění vody a stále Lava v okolí. Obsidian je vytvořen, když teče voda na láva a láva se srazí.Obsidian můžete úspěšně těžit s diamantovým krumpáčem.Každý obsidian blok trvá 15 sekund při použití diamantového krumpáče.Jíl

25. února 2011 v 21:12 Materiál
Jíl se nachází na povrchu ve skupinách různého počtu blízko vody obvykle obklopené pískem.Takle je obvykle vystaven, ale někdy jse našel pod pískem nebo i pod vodou.Může být těžen s jakýmkoliv nástroji, ale lopata je optimální volbou.Ničením tvárnice vám přinese 4 míče z každho bloku, který může být vytvořený zpět do bloku nebo taven do cihel.

Štěrk

25. února 2011 v 20:57 Materiál
Štěrk je typ bloku typicky nalezený v přírodě se vyskytující pod vodou, pod zemí nebo v Nizozemí.Stejně jako písek, štěrk bude klesat dokud nedopadne na další blok.Štěrk má nízkou odolnost proti explozi.

Monstr klec

25. února 2011 v 20:44 Materiál
Monstr klec je blok s modrou barvou.Monstr klec se nacházejí ve sklepení a v nich se nachází poklad. Uvnitř bloku jsou plameny a miniaturnímy prasaty nebos pavoukem.Klec má rozsah čtyř bloků a bude vytvářet davy zombie,kostlivcu atd.

Kámen

25. února 2011 v 20:31 Materiál
Stone, známý také jako hladký kámen,je typ bloku který používá stejné textury na všech šesti stranách bloku. Když se voda a láva srazí stane se z ní budˇ obsidian nebo kámen.Když v Minecraftu bylo příliš mnoho typů bloků, kamene i přesto byl často použitý stavební materiál.Kámen se používá v mnoha receptů a jako robustní stavební materiál.Dlažební kostka může být tavena do hladké formy kamenu znovu.

Hlína

24. února 2011 v 21:09 Materiál
Hlína je jedním z prvních bloků který se představil ve hře.Využívá stejné struktury na všech šesti stranách bloku.Hlínu pokrývá často tráva a sníh.Jedná se o velmi slabý typ bloku a je snadno zničen z exploze z TNT nebo Creepers.Hlína je jednoduchá a je možné ji získat ve velkém množství.Může být těžen rukou ale docela rychle, ale pomocí lopatky se značně urychlovat proces.Použití motyky na umístění bloku hlíny připraví blok pro použití do zemědělství. Po použití motyky na bloku hlíny,se stane na horní části hlíny vzhledu změny, hrbolatá jako by ste obdělávali půdu.

Písek

24. února 2011 v 20:50 Materiál
Písek je typ bloku, který byl nejprve přidán do Minecraft. Písku má jeden texturou, která je kladena na všech šesti stranách bloku.Tento blok je z čtyř bloků táhnut gravitací,než přistane na dalším bloku.Písek lze najít ve velkém množství v některých oblastech.Písek může být těžen snadno po ruce, i když s použitím lopaty je rychlejší.Písek může být taven do bloku skla.Čtyři bloky písku se používají při výrobě TNT spolu s střelným prachem.Čtyři bloky písku mohou být také použity k vytvoření pískovce.


Začátek

18. února 2011 v 20:06 Začátky

POZOR NOVÁČCI!!!Nejdřív se musíte zaregistrovat (registraci najdete ZDE).Dále si musíte Minecraft stáhnout dáte na stránce kde se registrujete Download.Na ploše si najedete na Minecraft a zpustíte ho.Potom napišete heslo a jméno.Potom si date singleplayr a volně hrajete POZOR!!! pokud Minecraft nemáte zaplacený nemůžete hrát hru pro více hráčů.Zaplatit si to můžete když se přihlasíte na stránce k registraci a tam se to dá zaplatit (stojí to as 10eur.)A tetˇ se vratˇme ke hře.nejdřív si musíme sehnat dřevo.To vykopeme a stiskneme na klávesnici písmeno I.Tam vydíte jakoby svojí přenosnou tašku tam se dají dávat věci např:houby,kosti,luk,šípy atd.a nahoře je malá Craftingová stanice.

Malá Craftingová stanice

Tam dáme dřevo a proměnímeho na dřevěné planky.Potom vezmeme čtyři planky a do každého rámečku dáme jednu planku a tím jsme si vyrobili velkou Craftingovou stanici.

Velká Craftingová stanice

Tam se už dají vyrábět věci např:krumpáč,meč,lopata,luk atd. Věci které se dají vyrobit v Craftingové stanici najdete ZDE.Účelem této hry je si postavit dům palác hrad atd. a schovat se před příšeramy které vycházejí večer.Dál přeji hodně štěstí.


Creeper

18. února 2011 v 19:57 Stvůry
Creeprove jsou zelené a tiché bytosti. Vylézají v noci, ale ani ve dne je slunce nespálí. Vypadají jako z popínavých kytek, či listů. Mají čtyři nohy a jsou velcí jako lidé. Jak jsme již dříve uvedli, jejich obejmutí se může zdát sice milé, ale při bližším přiblížení.. BUM! BÁC! KŘACH! AU! Nejen že to zraní Vás, ale může to zničit to, co jste právě tvořili. Když je zabijete, máte z nich střelný prach, který pak můžete použít na TNT. Mečem je to opravdu dost drsné, jelikož a protože musíte být rychlý. Lepší je luk. To je větší šance na přežití a na získání střelného prachu. Můžeme se s nimi setkat i v jeskyních. Pokud máte v baráčku skleněnou zeď, tak se nemusíte ničeho obávat, jelikož oni nevidí ani přes sklo. Sice cítí, ale nebouchnou.
Creeper
Creeper

minecraft

18. února 2011 v 12:03 Začátky
Minecraft je MORPG (Multiplayer online Role play game = hra pro více hráčů, kde hrajete sám za sebe) hra. Je to hra, ve které si stavíte vše, co chcete. Můžete si zde vytvářet domeček, palác, hrad či cokoliv, co Vás napadne. Kolem Vás se pohybují zvířata, jako jsou prasata, ovce, krávy a slepice. Tyto jsou neškodná, ale večer se musíte schovat, či musíte mít zbraně, jelikož a protože vylézají zombíci, kostlivci a pavouci. Ráno se pak oběvují nějaké divné bytosti. Nezná se jejich původ, říká se jim Creeper. Vypadají jako listy, mají "čtyři nohy". Nejsou zlý, chtějí Vás jen obejmout, ale pozor, když se přiblíží, BUM! :D V podzemí jsou slime (slizáci). Ve vodě se můžete setkat s chobotnicí. Můžete chytat ryby. Jezdit na praseti. Musíte si vytvářet zbraně a náčiní, jelikož diamanty by jste asi rukou nevytloukli. Nejdříve si musíte sehnat dřevo.. A vytvořit si dřevěný krumpáč. Poté kamenný. Více budu psát v samostatných kapitolách, tak si zatím užijte hru. (Registrace do hry ZDE)
A zde creeper: :)
Creeper